Sprzedaz konie - Koń #13440, Imię konia: Gidrat, główna specjalizacja: Hodowla, Kraj: Rosja, Najbliższe duże miasto: Москва, Rasa: Acha?-teki?ski ko?, Rok urodzenia: 2019, Płeć: Stallion, Wzrost (cm): 160, Kolor: Czarny
Odnaleźć:   
Użytkownik: niezarejestrowany   Login  |  Rejestracja nowego użytkownika
Kraj: Stany Zjednoczone   [ Zmień lokalizację ]
Skontaktuj się z administratorem »
 
Konie
Liczba: 10095
Wehikuł
Liczba: 316
Stadniny
Liczba: 482
Praca
Liczba: 1696
Karma
Liczba: 331
Ludzie
Liczba: 6674
Horse Game
Showjumping
        
Facebook » Użyj Facebook, aby się zalogować

Koń
KrajKonie na sprzedaż, kuce na sprzedaż, stajnie, samochodów ciężarowych, przyczep, praca, pasza dla koni Rosja RUS
NazwaGidrat
SpHodowla
$E3000E-10000E
Narodziny2019
PłećStallion
Wzrost160
RasaAcha?-teki?ski ko?
RegionМосква
Wydane przezGaragach
Napisz wiadomość do właściciela karty
  Gidrat 


 
Zobacz wszystkie zdjęcia »  7
Zobacz wszystkie filmy »  1
  Dodaj zakładki  

Powrót do listy koni
Edytuj
Odsłon: 45444

Ogólny
Zdjęcia: 7
Kino: 1
Notatki: 0
Komentarze: 0
1. Ogólny
Zmienić datę29.09.2023 17:02
*KrajKonie na sprzedaż, kuce na sprzedaż, stajnie, samochodów ciężarowych, przyczep, praca, pasza dla koni Rosja Rosja
*Status Sprzedaż
Na sprzedaż Na sprzedaż
*Imię koniaGidrat
*główna specjalizacjaHodowla
*Class Cena3000E-10000E
Cena5000 EUR

2. Informacje o rasie
*Rok urodzenia2019
*PłećStallion
Wzrost (cm)160
KolorCzarny
RasaAcha?-teki?ski ko?

3. Informacje rodowe
Kraj urodzeniaKonie na sprzedaż, kuce na sprzedaż, stajnie, samochodów ciężarowych, przyczep, praca, pasza dla koni Rosja Rosja
Stables urodzenia
Genealogia
ГидратСайван / Saivan   
 
  
 
   
 
  
 
 Гайда \ Hyde   
 
  
 
   
 
  
Dokumenty


  • 4. Informacje o lokalizacji
    Najbliższe duże miastoМосква
    StabilnyООО "АХАЛТЕКИНЕЦ"
    LokalizacjaМосковская область город Дубна
    Położenie na mapie

    5. Informacja o doświadczeniu
    TemperamentNie podano
    Mam zawody
    Klasa
    Dodatkowe specjalizacje
  • Hodowla
  • Rajdy
  • Skoki
  • Uje?d?enie
  • WKKW
  • Wy?cigi

  • 6. Informacje kontaktowe
    Kontakt e-mailgaragach500@mail.ru
    Telefon kontaktowy+7-916-403-90-33 Whats App: +7-916-403-90-33 Skype: Garagach
    Osoba kontaktowaValentin
    Strony internetowehttp://akhaltekellc.com

    7. Dodatkowe informacje
    Dodatkowe informacjeПродаётся ахалтекинский жеребец
    Akhal-Teke stallion for sale

    Кличка: Гидрат
    Пол : Жеребец
    Масть: Вороная
    Дата рождения 01.03.2019
    Высота в холке 160 см
    Родители: Сайван-Гайда
    Линия: Гундогар
    Цена: По запросу


    Nickname: Hydrate
    Gender : Stallion
    Color: Black
    Date of birth 01.03.2019
    Height at the withers 160 cm
    Parents: Saivan Gaida
    Line: Gundogar
    Price on request

    https://www.youtube.com/watch?v=cJWUSkDwoDU&t=13s

    Фотограф Ольги Итина

    8. Dostęp do karty
    Tryb MessageDisallow wysyłać wiadomości do tej karty
    Tryb bezpieczeństwaKażdy może czytać karty i uwagi

    Inne posty użytkownika

      Prodayotsya axaltekinec/ sale Akhal-Teke 
    $E: 3000E-10000E
    Kraj: Konie na sprzedaż, kuce na sprzedaż, stajnie, samochodów ciężarowych, przyczep, praca, pasza dla koni Rosja Rosja
    Nazwa: Prodayotsya axaltekinec/ sale Akhal-Teke
    Sp: Hodowla
    Narodziny: 2017
    Płeć: Stallion
    Wzrost: 165
    Zdjęcia: 192Filmy: 29Odsłon: 183682      Obejrzyj go »  
      Altmen 
    $E: 3000E-10000E
    Kraj: Konie na sprzedaż, kuce na sprzedaż, stajnie, samochodów ciężarowych, przyczep, praca, pasza dla koni Rosja Rosja
    Nazwa: Altmen
    Sp: Skoki
    Narodziny: 2017
    Płeć: Stallion
    Wzrost: 160
    Zdjęcia: 7Filmy: 11Odsłon: 41083      Obejrzyj go »  
      Adelxejd 
    $E: 3000E-10000E
    Kraj: Konie na sprzedaż, kuce na sprzedaż, stajnie, samochodów ciężarowych, przyczep, praca, pasza dla koni Rosja Rosja
    Nazwa: Adelxejd
    Sp: Uje?d?enie
    Narodziny: 2022
    Płeć: Mare
    Wzrost: -
    Zdjęcia: 1Filmy: 1Odsłon: 30428      Obejrzyj go »  
      Manardzham 
    $E: 20000E-40000E
    Kraj: Konie na sprzedaż, kuce na sprzedaż, stajnie, samochodów ciężarowych, przyczep, praca, pasza dla koni Rosja Rosja
    Nazwa: Manardzham
    Sp: Wy?cigi
    Narodziny: 2019
    Płeć: Stallion
    Wzrost: 160
    Zdjęcia: 6Filmy: 4Odsłon: 34357      Obejrzyj go »  

    Top.Mail.Ru